Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Strojírenská výroba

Strojírenská výroba

Specializujeme se také na zakázkovou strojírenskou výrobu: Sériové řezání plechů laserem a plazmou do tloušťky materiálu až 40mm, ohýbaní plechů na CNC ohraňovacím lise, obrábění dílů na CNC soustruhu a CNC frézce, sériového lakování dílů v práškové lakovně, tryskání dílů v automatickém tryskači, svařování oceli a nerezu, řezání a ohýbání profilových materiálů, a další...

 

Ohýbání[1].jpg
Laser.jpg

CNC tvarové pálení plechů Fiber laserem

Nabízíme výrobu tvarových výpalků z plechů technologií FIBER laser na stroji NESSAP GAMA 3kW českého výrobce NESSAP. Dělení plechů touto technologií je rychlé a přesné, tím přináší maximální efekt pro zákazníka. Technologie fiber je energeticky a údržbou jednodušší než starší technologie CO2. Díky tomu jsme schopni nabídnout tu nejlepší možnou kvalitu za minimální cenu.

Možnosti našeho stroje

Řezané materiály:  
Ocel konstrukční max 15 mm
Ocel nerezová

max 6 mm

Slitina hlíníku

max 6 mm 

Formát plechu

max 3000 x 1500 mm

Přesnost řezu +/- 0,1
Plazma.jpg

CNC tvarové pálení plechů plazmou

Nabízíme řezání a dělení plechů technologií plazma CNC automatem NESSAP KOMBI českého výrobce NESSAP. Tato technologie nabízí proti laseru nižší cenu řezu a větší dostupnost v síle páleného materiálu. Nedosahuje však tak vysoké přesnosti a rychlosti řezu.

Možnosti našeho stroje

Řezané materiály:  
Ocel konstrukční max 30 mm
Ocel nerezová

max 10 mm

Formát plechu

max 3000 x 1500 mm

Přesnost řezu dle síly materiálu

 

ohran.jpg

CNC ohýbání plechů

Nabízíme ohýbání/ohranění plechů na CNC ohraňovacím lise TRUMPF TruBend 5170. Ohraňovací lis je vybaven velkým počtem ohýbacích nástrojů, pro různé druhy ohybů. Dále je vybaven úhlovou asistencí ACB Wireless pro maximálně přesné ohýbání. Od programování přes nastrojování až po vlastní obsluhu vyrábíme s tímto strojem bezkonkurenčně produktivně. Posun dolního nástroje a zadní doraz se 6 osami, umožňují plnou svobodu použití.

Možnosti našeho stroje

Lisovací síla 170t
Délka ohraňení 3230 mm
Max. přesnost ohybu +/- 0,0025 mm
Max. rychlost ohybu 220 mm/s
Dorazový systém 6 os  
Překřížení beranu +/- 10 mm
CNC style.jpg

CNC obrábění /soustružení/

Nabízíme obrábění kovů /soustružení/ na CNC soustruhu STYLE 510 s automatickým výměníkem nástrojů VDI-40, který je schopen vyrábět jak sériově, tak i kusově s nejvyšší přesností zajišťující soustružení o vysokých otáčkách kdy je dosažen hladký povrch. 

Možnosti našeho stroje

Průměr obráběného dílu: 300 mm
Délka obráběného dílu: 1350 mm
Nástrojová hlava VDI-40 automat

Dále nabízíme obrábění kovů /soustružení/ na konvenčním soustruhu.

  

 

image02.jpeg

CNC obrábění /frézování/

Nabízíme velmi přesné frézování kovů na CNC frézce STYLE BT 1500 s automatickým výměníkem nástrojů (24 pozic), která je schopna vyrábět sériově i kusově s nejvyšší přesností a velmi hladkým opracovaným povrchem.

Možnosti našeho stroje

Pracovní stůl: 1850 x 610 mm
Max otáčky: 8000 ot/s
Nástrojová hlava: 24 pozic

 

 

 

Odjehlení.jpg

Odjehlování otřepů

Nabízíme strojní odjehlování výpalků po pálení laserem a plazmou na stroji RWT. - zaoblení hrany výpalku, odstranění oxidické vrstvy, finální povrchová úprava, odstranění strusky (slagu), odstranění rzi, nápalků a nátoků nad povrch materiálu. Vysoká kvalita a stejnoměrné odjehlení všech stran na výpalku. Zpracování i velmi malých obrobků při použití magnetického stolu.

Nabízíme zákazníkům precizně zpracované produkty bez otřepů.

 

 

 

 

 

Svařování.jpg

Svařování

Nabízíme svařování oceli a nerezu metodou MIG/MAG a TIG. Svařujeme kvalitními svařovacími zdroji Migatronic, Fronius a Kemppi. Svařování probíhá na moderních svařovacích stolech s upínacím mechanismem. Dále nabízíme také bodové sváření tenkých plechů pomocí odporového svařovacího stroje. Naše svařovna je vybavena centrálním odsáváním svařovacích dýmu s rekuperací vzduchu.

 

 

 

 

 

Tryskání.jpg

Tryskání dílů

Nabízíme tryskání dílů automatickým tryskačem jako předúpravu před lakováním dílů v práškové lakovně. Pro kvalitní nanesení práškové barvy je potřeba povrch lakovaného dílu očistit, v našem případě používáme otryskání povrchu ocelovou drtí v automatickém tryskači. Toto zařízení je vhodné pro tryskání všech dílů jednoduchých i složitých tvarů, které lze opracovávat v zavěšeném stavu.

Rozměry tryskacího prostoru:

Vnitřní výška: 210 cm
Vnitřní průměr 110 cm

 

 

Lakování.jpg

Práškové lakování

Nabízíme práškové lakování dílů v naši moderní práškové lakovně. Práškové lakování je povrchová úprava kovů práškovou barvou. Prášek se nanáší elektrostaticky na kovový povrch. Díky tomuto procesu je možné tuto povrchovou úpravu využít jen u kovových vodivých prvků. Po aplikaci práškové barvy následuje vypálení výrobku (dílu) ve vypalovací peci při teplotě 160 - 200°C.

Rozměry lakovací kabiny:

Vnitřní výška: 160 cm
Vnitřní hloubka: 220 cm

 

 

Montáž2.jpeg

Montáž

Nabízíme komplexní služby zahrnující montáž vyrobených dílů v jednotlivé celky, podsestavy i sestavy strojů a zařízení. Zajistíme kompletní výrobu vašeho výrobku, včetně výstupních funkčních zkoušek, kdy hotový produkt následně zabalíme a zašleme k vám. Montujeme jednoduché díly i velké montážní celky.