Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O společnosti

RYKOV Libčany, s.r.o.

Česká společnost s tradicí již od roku 1991 se specializuje na vývoj, výrobu, prodej a servis přídavných zařízení k travním traktorům a čtyřkolkám ATV.

Zam1.jpg

V roce 2006 byla společnost zcela rekonstruována, převedena na s.r.o. a byla vybudována nová výrobní hala s moderními technologiemi pro efektivnější výrobu našich výroků.

V roce 2014 byl zakoupen další výrobní areál a pořízeny nové výrobní technologie, díky kterým se společnost začala věnovat také strojírenské výrobě na nejmodernějších CNC obráběcích strojích a kooperacím v oblasti práškového lakování.  

V současné době naše společnost vlastní dva výrobní areály s nejmodernější CNC technologií, stále rozvijí své aktivity v oblasti komunální techniky a vyvíjí a vyrábí nové stroje v tomto odvětví pro velkou spokojenost našich zákazníků. 

Společnost je certifikována v oblasti systému managementu kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2016 - certifikáty zde

V současné době je společnost rozdělena na dvě pracovní divize.

Divize I - výroba komunální a zahradní techniky

kde naše společnost patří mezi přední tuzemské výrobce přídavných zařízení k travním traktorům, čtyřkolkám a VZV. Mezi naše významné odběratele patří výrobci a distributoři  travních traktorů, čtyřkolek, prodejci komunální a zahradní techniky jak v zahraničí, tak v ČR.

  • vyrábíme přídavná zařízení k travním traktorům, čtyřkolkám ATV-UTV, kultivátorům a vysokozdvižným vozíkům.
  • vyrábíme díly, komponenty a celé výrobky pro naši sesterskou společnost MATEV GmbH.
matev_SPR-H_M_400_st_Streuer_Rundstreuer_Salzstreuer_Sandstreuer_SWE_JD_4066_4r_04.jpg
VaÅ_eÄ_ web-min.jpg

Divize II - strojírenská výroba a kooperace

kde naše společnost uplatňuje dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a kontakty s řadou firem se kterými dlouhodobě spolupracuje.

  • Díky našemu modernímu vybavení zpracováváme materiál s využitím špičkové CNC technologie tvarového řezání plechů laserem a plazmou, CNC ohraňování plechů, CNC soustružení, svařování a dokončovací práce.
  • Dále nabízíme lakování dílů v naši moderní práškové lakovně a tryskání dílů v automatickém tryskači.

Dotační programy