Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O společnosti

RYKOV Libčany, s.r.o.

Česká společnost s tradicí již od roku 1991 se specializuje na výrobu a vývoj přídavných zařízení k travním traktorům a čtyřkolkám ATV - UTV.

smetak3 - www.jpg

V roce 2006 byla společnost převedena na s.r.o. a byla vybudována nová výrobní hala s moderními technologiemi pro efektivní výrobu našich výroků.

V roce 2014 byl zakoupen další výrobní areál, s ním pořízeny nové výrobní technologie, díky kterým se společnost začala věnovat také strojírenské výrobě na nejmodernějších CNC obráběcích strojích.

V současné době naše společnost vlastní dva výrobní areály s nejmodernější CNC technologií. Neustále rozvijí své aktivity v oblasti komunální techniky, kde vyvíjí a vyrábí nové stroje pro vysoké nároky našich zákazníků a nadále buduje svou pevnou pozici na trhu.

Společnost je certifikována v oblasti systému managementu kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2016 - certifikáty zde

V současné době je společnost rozdělena na dvě pracovní divize.

Divize I - výroba přídavných zařízení

kde naše společnost patří mezi přední tuzemské výrobce přídavných zařízení k travním traktorům a čtyřkolkám ATV-UTV. Mezi naše významné odběratele patří výrobci a distributoři travních traktorů a čtyřkolek ATV-UTV po celé Evropě.

  • vyrábíme přídavná zařízení k travním traktorům, čtyřkolkám ATV-UTV, kultivátorům a vysokozdvižným vozíkům.
  • vyrábíme díly a kompletní výrobky komunální techniky pro naši sesterskou společnost MATEV GmbH - www.matev.de
srm-sf-schneeraeumschild-jd-4066r-einsatz01-matev.jpg
ohran2.jpg

Divize II - strojírenská výroba a kooperace

kde naše společnost uplatňuje dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a kontakty s řadou firem se kterými dlouhodobě spolupracuje.

  • Díky našemu modernímu vybavení zpracováváme materiál s využitím špičkové CNC technologie tvarového řezání plechů laserem a plazmou, CNC ohraňování plechů, CNC soustružení, CNC frézování, svařování a dokončovací práce.
  • Dále nabízíme lakování dílů v naši moderní práškové lakovně a tryskání dílů v automatickém tryskači.

Dotační programy