Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Strojírenská výroba > Strojírenská výroba - původní > Tvarové pálení plechů CNC laserem

Tvarové pálení plechů CNC Fiber laserem

Nabízíme výrobu tvarových výpalků z plechů technologií FIBER laser na stroji NESSAP GAMA 3kW. Dělení plechů touto technologií je rychlé a přesné, tím přináší maximální efekt pro zákazníka. Technologie fiber je energeticky a údržbou jednodušší než starší technologie CO2. Díky tomu jsme schopni Vám nabídnout tu nejlepší možnou kvalitu za minimální cenu.

Možnosti našeho stroje:

Řezané materiály  
Ocel konstrukční max 20mm
Ocel nerezová

max 12mm

Slitina hlíníku

max 12mm

 

Formát plechu

max 3000 x 1500mm

Přesnost řezu +/- 0,1
Počet pracovních stolů 3ks - výměnné

 

Technologie FIBER LASER:

Široké spektrum řezaných materiálů (konstrukční a nerezová ocel, mosazi, mědi, hliník, dural a další). Vysoká kvalita řezu i při použití běžných ocelových plechů (které nejsou v laserové kvalitě). Nejmenší zóna tepelného ovlivnění materiálu ze všech metod tepelného dělení materiálu. Řezání probíhá v uzavřeném boxu, řezací hlava je snímána kamerou a obraz řezacího procesu je přenášen na obrazovku ovládacího pultu. Stroj je robustní portálové konstrukce určený k dělení materiálu laserovým paprskem. Tato koncepce poskytuje velmi dobré statické a dynamické vlastnosti. Stroj je vybaven 3ks výměnnými pracovními stoly, které umožňují rychlé zakládání materiálu a pohodlné vyložení výpalků v přední části stroje.

Další možnosti FIBER LASER:

Popisování a gravírování dílců – v případě, že potřebujete mít dílce trvale označené, je možné využít funkce gravírování. Je možné popsat dílec mělce na příklad číslem výkresu třeba pro snadnou orientaci při sestavování přípravku. Nebo s větší hloubkou, která odolá i povrchovým úpravám.

 

CNC laser  CNC laser RYKOV  řezání nerez  černý materiál výpalky  nerezové výpalky